Słów kilka o leczeniu kanałowym

Obecna technologia daje nam wiele możliwości, które sprawiają, że zabiegi dentystyczne dziś są po prostu bezbolesne. To samo tyczy się oczywiście leczenia kanałowego. Większość osób kojarzy to z najbardziej bolesnym, zabiegiem. My jednak chcemy rozproszyć Twoje okrutne myśli i powiedzieć Ci, że… coś takiego jest już przeszłością!

Leczenie kanałowe – czym jest?Cały ten proces polega na tym, aby w pierwszej kolejności ustalić, co dzieje się z zębem. W tym celu wykonuje się RTG zęba, które daje lekarzowi wizję i pomaga w ocenie sytuacji. Może okazać się, iż jest jeszcze szansa na odratowanie go, więc warto o to zawalczyć. Ząb, nawet bolący pomaga nam w rozdrabnianiu posiłków i chroni nas przed problemami z trawieniem, dlatego dobrze jest w tym przypadku zastosować leczenie kanałowe, które uchroni was od usunięcia zęba. Dzisiaj każdy ma szansę na to, aby cały zabieg przebiegł bezboleśnie. W tym celu stosuje się znieczulenie miejscowe, które można podać także systemem komputerowym. Wszystkie czynności wykonywane są także pod mikroskopem, więc jest tutaj mowa o ogromnej precyzji. Dzięki temu urządzeniu dentysta ma możliwość oczyszczenia resztek bakterii i wszelkich tkanek. Kiedy miazga zostanie usunięta, a wszystko inne oczyszczone, oraz  wypełnione, następuje szczelne zamknięcie kanałów. Dodatkowym wyposażeniem są specjalne klamry, które oddzielają leczony ząb od pozostałych.

Nasi dentyści w Pruszkowie i WołminieJeżeli masz problemy z zębami, ale boisz się podjąć leczenia… nie przejmuj się! Nasi stomatologowie dokonają wszelkich starań, aby Twoja wizyta u nas była jak najbardziej komfortowa. W tym celu odwiedź nasze gabinety w Pruszkowie i Wołminie- zapraszamy!

Szybki kontakt

Pruszków, Wołomin – stomatolog zaprasza!
Dbanie o zęby jest bardzo ważne, ponieważ od stanu zębów w dużej mierze zależy zdrowie całego organizmu. Dlatego też niezbędne jest stosowanie się do zasad higieny oraz regularne odwiedzanie dentysty, który może szybko zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Nasze gabinety w Pruszkowie i Wołominie gwarantują najlepszą opiekę stomatologiczną. Dentysta ma za zadanie na bieżąco kontrolować stan zębów pacjenta, podejmować odpowiednie zabiegi lecznicze oraz udzielać cennych porad dotyczących codziennej higieny, diety i innych kwestii wpływających na zdrowie jamy ustnej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i Wołomina do odwiedzenia stomatologa. Wizyty w naszych gabinetach przebiegają w przyjaznej atmosferze, leczenie jest bezbolesne, a jego efekty satysfakcjonujące.
Ortodonta w Pruszkowie i Wołominie
Odwiedzający nas pacjenci mogą także skorzystać możliwości, jakie stwarza nowoczesna ortodoncja. Wołomin i Pruszków to miasta, w których leczenie ortodontyczne dostępne jest na najwyższym poziomie. Zastosowanie dobranych do potrzeb pacjentów aparatów ortodontycznych pozwala wyeliminować wady zgryzu, a co za tym idzie, odmienić oblicze uśmiechu, zmniejszyć ryzyko pojawienia się chorób w obrębie jamy ustnej oraz uniknąć przedwczesnej utraty uzębienia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych gabinetów i korzystania z usług stomatologa oraz zabiegów z zakresu ortodoncji, które oferujemy naszym pacjentom w Pruszkowie i Wołominie. Wspólnie zadbajmy o zdrowie zębów i piękny uśmiech!