naglowek

O NASZEJ PLACÓWCE

„Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech.
Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce, uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego. Nie trwa dłużej niż chwila, ale jego wspomnienie zostaje na długo.”

Pio-Dent to rodzinna sieć przychodni działających w Wołominie i Pruszkowie od 2000 roku. Założone z pasji i potrzeby niesienia pomocy naszym pacjentom w pełnym zakresie stomatologii.

Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne leczenie stomatologiczne: zachowawcze, protetyczne, chirurgiczne i ortodontyczne dorosłych i dzieci. Swoją ofertę kierujemy do wymagającego pacjenta poszukującego gabinetu, gdzie w miłym klimacie zostanie poddany zabiegom o najwyższym standardzie.

Od wielu lat pracujemy w oparciu o doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu lekarzy stomatologów zapewniających wszystkim pacjentom profesjonalną opiekę w przyjaznej i pełnej troski atmosferze.

Używamy sprzętu, który posiada certyfikaty zgodności według norm obowiązujących w Unii Europejskiej, a nasza przychodnia przystosowana jest do wykonywania usług w bardzo szerokim zakresie.
Stawiamy na poczucie bezpieczeństwa. Nasi podopieczni darzą nas swoim zaufaniem od początku istnienia naszej placówki.

Pragniemy, aby każdy pacjent czuł się u nas bezpiecznie, komfortowo i był zadowolony z efektu leczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi wykonywane były bezboleśnie i bezstresowo.

Działamy od 1994

Dla najmłodszych pacjentów za odwagę czekają atrakcyjne nagrody.

Nasza przychodnia posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki