Zakres usług

Profilaktyka

PROFILAKTYKA I ESTETYKA. PIĘKNY UŚMIECH TO ZDROWY UŚMIECH.

czytaj więcej +

Ortodoncja

WADY ZGRYZU I NIEPRAWIDŁOWOŚCI ZĘBOWE TO NIE TYLKO PROBLEM ESTETYCZNY ...

czytaj więcej +

Protetyka

SZEROKA OFERTA PROTETYCZNA. DOŚWIADCZENI LEKARZE PROTETYCY.

czytaj więcej +

Stomatologia zachowawcza

PROFILAKTYKA I ESTETYKA. PIĘKNY UŚMIECH TO ZDROWY UŚMIECH.

czytaj więcej +

Stomatologia dziecięca

Dzieci należą do tej szczególnej grupy pacjentów, której należy poświę...

czytaj więcej +

RTG

WYSOKA JAKOŚĆ ZDJĘĆ. MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ DIAGNOZY.

czytaj więcej +

Szybki kontakt

Pruszków, Wołomin – stomatolog zaprasza!
Dbanie o zęby jest bardzo ważne, ponieważ od stanu zębów w dużej mierze zależy zdrowie całego organizmu. Dlatego też niezbędne jest stosowanie się do zasad higieny oraz regularne odwiedzanie dentysty, który może szybko zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Nasze gabinety w Pruszkowie i Wołominie gwarantują najlepszą opiekę stomatologiczną. Dentysta ma za zadanie na bieżąco kontrolować stan zębów pacjenta, podejmować odpowiednie zabiegi lecznicze oraz udzielać cennych porad dotyczących codziennej higieny, diety i innych kwestii wpływających na zdrowie jamy ustnej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i Wołomina do odwiedzenia stomatologa. Wizyty w naszych gabinetach przebiegają w przyjaznej atmosferze, leczenie jest bezbolesne, a jego efekty satysfakcjonujące.
Ortodonta w Pruszkowie i Wołominie
Odwiedzający nas pacjenci mogą także skorzystać możliwości, jakie stwarza nowoczesna ortodoncja. Wołomin i Pruszków to miasta, w których leczenie ortodontyczne dostępne jest na najwyższym poziomie. Zastosowanie dobranych do potrzeb pacjentów aparatów ortodontycznych pozwala wyeliminować wady zgryzu, a co za tym idzie, odmienić oblicze uśmiechu, zmniejszyć ryzyko pojawienia się chorób w obrębie jamy ustnej oraz uniknąć przedwczesnej utraty uzębienia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych gabinetów i korzystania z usług stomatologa oraz zabiegów z zakresu ortodoncji, które oferujemy naszym pacjentom w Pruszkowie i Wołominie. Wspólnie zadbajmy o zdrowie zębów i piękny uśmiech!