Nasi lekarze

Marika Bury - Ortodonta w Wołominie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ortodoncją interesuję się już od czasów studiów. Pracę zawodową łączę skutecznie z rozwojem naukowym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych dotyczących ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W swojej dotychczasowej praktyce widzę, że dzięki ładnemu uśmiechowi pacjenci mają większą pewność siebie, stają się bardziej otwarci i poprawia się ich komfort życia.

Dr. Szczepan Stelmach - Ortodonta w Pruszkowie

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięty, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jest pasjonatem ortodoncji , stosującym najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach w kraju i zagranicą, poszerzając swoją wiedzę ortodontyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych. Najnowszym osiągnięciem Doktora jest ukończenie specjalistycznych studiów w dziedzinie ortodoncji lingwalnej na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu (Włochy) i uzyskanie tytułu Master of Science in Lingual Orthodontics. Obecnie jest też w trakcie studiów podyplomowych w dziedzinie dermatologii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists oraz World Federation of Orthodontists.

Dr. Marek Tartanus - przyjmuje w Pruszkowie

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął siedem lat temu. Specjalizuje się głównie w stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

Dr. Marcin Gągol - przyjmuje w Wołominie

Wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany, a na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.

Dr. Małgorzata Piecka - przyjmuje w Wołomin

W przychodni ma wyrobioną "markę". Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów.

Dr Dżegan - przyjmuje w Pruszkowie

Bardzo lubiany lekarz, rozwiąże każdy problem sprawnie i bezboleśnie. Dla wszystkich pacjentów ma czas, spokojnie wysłucha i udzieli profesjonalnej pomocy.

Dr Beata Muck Gruba - przyjmuje w Pruszkowie

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalisttka pierwszego stopnia w chirurgii stomatologicznej. Od wielu lat związana z gabinetami Piodent. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych pacjentów.

Dr Dariusz Sokołowski - przyjmuje w Wołominie

Wieloletni pracownik naszej przychodni, zawsze charakteryzujący się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jego pacjentom.

Dr Dagmara Gielniewska - przyjmuje w Wołominie

Energiczna i bardzo ciepła pani stomatolog. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Każdy czuje że jego przypadek jest najważniejszy

Szybki kontakt