Nasi lekarze w Wołominie

Marcin Sobotka

implantologia, chirurgia stomatologiczna, radiologia

Ukończył studia stomatologiczne w 2005 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym i studia lekarskie na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. W latach 2011-2016 odbywał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W 2016 r rozpoczął specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie specjalizuje się w tomografii CBCT i TK zatok obocznych nosa. Jego specjalnością jest implantologia, w której ma 10-letnie doświadczenie oraz chirurgia stomatologiczna. Przez cały okres swojej pracy uczestniczył w licznych kursach w kraju i za granicą. Od wielu lat jest członkiem towarzystw implantologicznych i chirurgicznych w Polsce.

Podstawą jego pracy jest całościowe spojrzenie na problemy Pacjenta i ich prawidłowa ocena. Dużą uwagę przywiązuje do planowania zabiegów i leczenia w oparciu o nowoczesne techniki obrazowania. Hołduje opinii, że im mniejsza ingerencja lekarza i im mniej inwazyjne metody leczenia, tym lepsze efekty oraz większy komfort i bezpieczeństwo Pacjenta.

lek. stom. Aleksandra Wawrzeńczyk

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie doktorantka na tej samej uczelni, gdzie prowadzi działalność naukową oraz zajęcia ze studentami. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach w kraju i za granica. Obecnie jest w trakcie 3- letniego programu Master in Orthodontics na Uniwersytecie Krems w Austrii. Jest członkiem European Orthodontic Society (EOS) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Ivanna Boychuk-Bocharova

Nazywam się Ivanna Boychuk-Bocharova, jestem lekarzem dentystą. Od dzieciństwa wiedziałam, że będę stomatologiem a praca daje mi dużo satysfakcji i jest moją największą pasją. Od 2016 roku jestem absolwentem Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Charkowie (Ukraina). W Polsce przeszłam nostryfikację dyplomu przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyłam staż podyplomowy. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach stomatologicznych. Zależy mi na bezbolesnym przeprowadzaniu zabiegów oraz maksymalnym komforcie pacjenta. Zajmuję się stomatologią estetyczną, leczeniem ortodontycznym oraz profilaktyką zarówno dorosłych jak i dzieci.

Marika Bury - Ortodonta w Wołominie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ortodoncją interesuję się już od czasów studiów. Pracę zawodową łączę skutecznie z rozwojem naukowym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych dotyczących ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W swojej dotychczasowej praktyce widzę, że dzięki ładnemu uśmiechowi pacjenci mają większą pewność siebie, stają się bardziej otwarci i poprawia się ich komfort życia.

Dr. Marcin Gągol - przyjmuje w Wołominie

Wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany, a na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.

Dr. Małgorzata Piecka - przyjmuje w Wołomin

W przychodni ma wyrobioną "markę". Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów.

Dr Dariusz Sokołowski - przyjmuje w Wołominie

Wieloletni pracownik naszej przychodni, zawsze charakteryzujący się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jego pacjentom.

Dr Dagmara Gielniewska - przyjmuje w Wołominie

Energiczna i bardzo ciepła pani stomatolog. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Każdy czuje że jego przypadek jest najważniejszy

Szybki kontakt