Zdrowe postanowienia na 2017 rok

Postanowienia noworoczne - uwzględnij w nich wizyty u dentysty

Na liście postanowień noworocznych niejednokrotnie znajdują się punkty związane ze zdrowiem. Prowadzenie zdrowszego trybu życia, lepsza dieta, więcej ruchu, rzucenie nałogów... Warto dodać tu także większą dbałość o higienę jamy ustnej oraz regularne odwiedzanie stomatologa. Od zdrowia naszych zębów w dużej mierze zależy kondycja całego naszego organizmu – zacznijmy więc od podstaw, by móc właściwie dbać o swoje zdrowie przez cały rok.


Noworoczne postanowienia dla zdrowia i urody


W jaki sposób lepsze dbanie o zęby sprawi, że rok 2017 będzie lepszy?

  1. Zdrowe zęby to piękne zęby – dzięki właściwej higienie i opiece stomatologicznej nasz uśmiech będzie piękniejszy i chętniej będziemy obdarowywać nim innych.

  2. Odwlekanie wizyty u dentysty sprawia, że lęk przed nią narasta, a potem coraz trudniej jest się z nim zmierzyć. Lęk ten jednak jest nieuzasadniony. Z początkiem stycznia warto się zmotywować i umówić na wizytę, dzięki której rozpoczniemy rok z czystym sumieniem i... zębami.

  3. Wyleczone i zadbane zęby oznaczają, że nie będziemy musieli w tym roku zmagać się z bólem. Ten argument z pewnością jest przekonywujący dla wszystkich tych, którzy doświadczyli już uporczywego bólu zęba w swoim życiu...


Pruszków, Wołomin – odwiedź dentystę w swojej okolicy


Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa, Wołomina oraz okolic do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów dentystycznych. Warto zacząć ten rok zdrowo i podtrzymać ten stan przez kolejne 12 miesięcy. Zapraszamy!


Szybki kontakt