Przeznacz 500+ na dentystę

Leczenie u ortodonty

Rządowy program 500+ ma tak wielu sprzymierzeńców, jak i przeciwników. Nie można jednak nie docenić faktu, że pomógł już wielu rodzinom i podniósł poziom życia w wielu domach, zwiększając możliwości lepszego zaspokajania potrzeb dzieci. 


Rodzice, którzy z niego skorzystali, stają jednak przed dylematem: na co wydać uzyskane pieniądze? W jaki sposób spożytkować je, żeby dziecko maksymalnie na tym skorzystało? Jednym z pomysłów jest inwestycja w leczenie dentystyczne i ortodontyczne.


Ortodonta i dentysta z 500+


Coraz więcej rodzin deklaruje, że otrzymane od rządu pieniądze przeznacza na potrzeby zdrowotne swoich dzieci – zwłaszcza na opłacenie zabiegów dentystycznych oraz leczenia ortodontycznego. Jest to dobry wybór, bo nie tylko pozwala na zachowanie dobrego zdrowia dzieci, ale także buduje w nich pozytywne nawyki związane z dbaniem o zęby.


Zgodnie ze statystykami, aż 22% polskich dzieci w wieku od 4 do 6 lat nie odwiedziło jeszcze dentysty. Stanowi to poważne zagrożenie dla ich zdrowia, a także dla ich późniejszej postawy względem stomatologów. Wielokrotnie to obawa przed kosztami leczenia jest dla rodziców odstraszająca. Powiększony budżet domowy pozwala jednak wyeliminować ten lęk i zwiększa możliwości rodziców w zakresie dbania o zdrowie swoich pociech.


Wołomin i Pruszków – ortodonta w zasięgu ręki


Leczenie ortodontyczne wiąże się niekiedy z niemałymi kosztami, nie należy jednak tylko z tego powodu rezygnować z dbania o właściwy zgryz i układ zębów. Warto przeznaczyć dodatkowo uzyskane z rządowego programu pieniądze właśnie na ten cel. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i Wołomina do przyprowadzenia pociech do jednego z naszych gabinetów, gdzie chętnie zaplanujemy i przeprowadzimy leczenie ortodontyczne i wspólnie z rodzicami zainwestujemy w przyszłe zdrowie dzieci.  

Szybki kontakt