Jak upiększyć uśmiech?

Nieestetyczny uśmiech może mieć wiele przyczyn. Choroby zębów i dziąseł, przebarwienia, zaniedbania, ubytki w zębach – wszystkie te czynniki wpływają na wygląd uśmiechu i sprawiają, że wiele osób ma w związku z nim niemałe kompleksy. Można jednak w dużym stopniu go poprawić z pomocą dentysty!


  • Zdrowie przede wszystkim

Pierwszym działaniem, jakie należy podjąć, jest wyleczenie zębów oraz zadbanie o kondycję dziąseł. W następnej kolejności można się zająć uzupełnianiem ubytków w zębach, stosując implanty. Warto wiedzieć, że implanty wpływają nie tylko na sam wygląd uśmiechu, ale także i na kwestie zdrowotne oraz na procesy starzenia się (ubytki zębowe mogą bowiem powodować przedwczesne powstawanie zmarszczek). Dzięki nim zadania przypisane zębom – czyli głównie rozdrabnianie pokarmu - są wykonywane właściwie, co w dużym stopniu poprawia jakość życia pacjenta.


  • Proste zęby synonimem pięknego uśmiechu

W przypadku osób, u których problemem jest nierówny zgryz, można zastosować leczenie ortodontyczne. Bardzo często krzywe zęby są po prostu efektem wcześniejszych zaniedbań - nigdy jednak nie jest za późno, by je nadrobić, stosując indywidualnie dobrany aparat ortodontyczny.


  • Białe zęby to piękne zęby

Wszystkim tym, których problemem jest nieestetyczny kolor zębów, polecane są profesjonalne zabiegi wybielania. Dzięki nim kolor zębów może się rozjaśnić nawet o kilka tonów. Istnieje kilka metod wybielania, warto jednak zainwestować w te, które przynoszą najlepsze i najtrwalsze efekty – czyli wybielanie laserowe lub wybielanie nakładkowe pod okiem stomatologa.


Pruszków, Wołomin – zadbamy o Twój piękny uśmiech!


Sposobów na poprawienie uśmiechu jest wiele. W pierwszej kolejności należy zidentyfikować problem – czyli sprecyzować, co właściwie sprawia, że uśmiech jest niezadowalający. A potem trzeba przejść do czynów – czyli odwiedzić gabinet dentystyczny i oddać się w ręce specjalistów, którzy potrafią odmienić oblicze każdego uśmiechu. Zapraszamy serdecznie do naszych gabinetów w Pruszkowie i Wołominie.

Szybki kontakt