Dentysta również dla niemowląt

Małe dzieci, będące w wieku niższym niż rok nie mają wielu zębów, właściwie powinny mieć tylko kilka mleczaków, jednak mimo wszystko eksperci potwierdzają, że taki czas jest najlepszy, do tego, by odwiedzić ze swoją pociechą dentystę. Dlaczego? Próchnica jest dość częstym problemem, który dotyka maluchy, ponad 40% ma już próchnicę przed pójściem do przedszkola. Jest to dość ryzykowne, z tego względu, że na zębach mlecznych, rozwija się ona bardzo szybko i może doprowadzić do demineralizacji szkliwa przy zębach stałych.


Dentysta nie taki straszny, jak go malują


Drugą, dość istotną kwestią jest oswojenie dziecka z dentystą. Im wcześniej nabierze takiego doświadczenia, tym lepiej. Zaowocuje to w późniejszych latach, bo dzięki temu dziecko nie będzie żyło w strachu przed następną wizytą. Nie należy jednak wybrać się na pierwszą wizytę dopiero wtedy, kiedy dziecko cierpi na poważny ból zęba, bo takie podejście już na wstępie może zrodzić traumę do stomatologa i nasza pociecha będzie żyła według większości nam znanych stereotypów. Może mieć to później negatywny wpływ na chęć dbania o jamę ustną.
Dentyści zawsze starają się zapobiegać takiemu czemuś i organizują wizyty dla dzieci, które mają bardziej charakter zabawy. Wtedy maluch będzie podchodził do wszystkiego z uśmiechem i wyrazi więcej chęci na kolejne spotkanie ze stomatologiem.


Prószków i Wołmin – najlepsze gabinety


Masz dzieci i nie wiesz do jakiego gabinetu się z nimi udać? Gorąco zachęcamy do tego, byś wybrał jeden z naszych gabinetów, które znajdziesz w Prószkowie lub Wołminie. Możemy zapewnić Cię, że Twoja pociecha będzie zadowolona z wizyty – zapraszamy!


Szybki kontakt

Pruszków, Wołomin – stomatolog zaprasza!
Dbanie o zęby jest bardzo ważne, ponieważ od stanu zębów w dużej mierze zależy zdrowie całego organizmu. Dlatego też niezbędne jest stosowanie się do zasad higieny oraz regularne odwiedzanie dentysty, który może szybko zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Nasze gabinety w Pruszkowie i Wołominie gwarantują najlepszą opiekę stomatologiczną. Dentysta ma za zadanie na bieżąco kontrolować stan zębów pacjenta, podejmować odpowiednie zabiegi lecznicze oraz udzielać cennych porad dotyczących codziennej higieny, diety i innych kwestii wpływających na zdrowie jamy ustnej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i Wołomina do odwiedzenia stomatologa. Wizyty w naszych gabinetach przebiegają w przyjaznej atmosferze, leczenie jest bezbolesne, a jego efekty satysfakcjonujące.
Ortodonta w Pruszkowie i Wołominie
Odwiedzający nas pacjenci mogą także skorzystać możliwości, jakie stwarza nowoczesna ortodoncja. Wołomin i Pruszków to miasta, w których leczenie ortodontyczne dostępne jest na najwyższym poziomie. Zastosowanie dobranych do potrzeb pacjentów aparatów ortodontycznych pozwala wyeliminować wady zgryzu, a co za tym idzie, odmienić oblicze uśmiechu, zmniejszyć ryzyko pojawienia się chorób w obrębie jamy ustnej oraz uniknąć przedwczesnej utraty uzębienia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych gabinetów i korzystania z usług stomatologa oraz zabiegów z zakresu ortodoncji, które oferujemy naszym pacjentom w Pruszkowie i Wołominie. Wspólnie zadbajmy o zdrowie zębów i piękny uśmiech!