Bez kategorii

Piaskowanie

Dentysta Pruszków wykonuje piaskowanie, które przeznaczone jest dla osób, które palą, piją dużo kawy i herbaty, dla osób noszących aparaty ortodontyczne, a także dla tych, którzy zdecydowali się na wybielanie zębów.
Piaskowanie można wykonywać co kilka miesięcy. Zabieg można traktować jako profilaktykę. Dzięki regularnemu stosowaniu można zapobiec rozwojowi bakterii, chorobom dziąseł i zachować estetyczny wygląd zębów.
Podczas zabiegu dentysta Wołomin za pomocą piaskarki pod ciśnieniem i z odpowiednią ilością wody rozpyla w jamie ustnej pacjenta drobny proszek. Dzięki temu dociera do niedostępnych miejsc, takich jak bruzdy czy przestrzenie między zębami.
Przez pierwsze godziny po zabiegu pacjent nie powinien palić papierosów, spożywać herbaty, kawy lub innych barwiących napojów. By jak najdłużej utrzymać efekt estetyczny, należy zachowywać jak najlepszą higienę jamy ustnej.
Przeciwwskazania do piaskowania zębów to między innymi stan zapalny dziąseł i jamy ustnej, owrzodzenie narządów układu pokarmowego, zaburzenia czynności płuc oraz alergia na sodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *