Bez kategorii

Ortodoncja – magia XXI wieku

Choć ortodoncja to nie magia, tylko nauka, to między tymi dwoma dziedzinami podobieństw może być niespodziewanie wiele. Oto kilka z nich: 

1) Podobnie jak magik zamienia zwiniętą w dłoni szarfę w gołębia, tak ortodonta zamieni krzywe, nieestetycznie wyglądające zęby w piękny i zdrowy uśmiech. Nie stanie się to oczywiście podczas krótkiego występu na scenie, lecz podczas wielomiesięcznego leczenia, które będzie wymagało dużego wysiłku. Ale efekt będzie równie zniewalający i wprawi w osłupienie wszystkich wokół.

2) Magik używa różdżki, by wykonywać swoje magiczne sztuczki, podobnie jak ortodonta potrzebuje swoich specjalistycznych przyrządów, żeby móc osiągnąć oczekiwany efekt. Bez odpowiednich akcesoriów ani rusz!

3) Każdy występujący na scenie magik potrzebuje asystentki, która będzie wspierać go w jego wysiłkach. A ortodonta? On także poszukuje partnera swoich działań, a znajduje go w pacjencie. Pełna współpraca pacjenta jest bowiem niezbędna do tego, by ostateczny efekt był zgodny z oczekiwaniami. Lekarz i pacjent stanowią zatem nierozerwalny duet, który wspólnie pracuje nad rezultatem.

4) Efekt jest zadziwiający w obu przypadkach i w równym stopniu zachwyca wszystkich, którzy są jego świadkami. By uzyskać dowód, jak efektywnie działa ortodontyczna magia, wystarczy obejrzeć zdjęcia przedstawiające uśmiech tej samej osoby przed i po leczeniu – prawie zawsze jest on właściwie nie do poznania. 

Wołomin i Pruszków – ortodonta zaprasza!

Jeśli Ty także chcesz przekonać się o tym, jak magicznie może odmienić się Twój uśmiech dzięki leczeniu ortodontycznemu, odwiedź nasz gabinet w Wołominie lub Pruszkowie. Na początek wystarczy konsultacja, podczas której ortodonta oceni stan zgryzu i wybierze adekwatną formę leczenia oraz zaplanuje jego etapy. Następnie plan zostanie wprowadzony w życie, a już wkrótce potem to Ty zmienisz się w magika – bo będziesz mógł zaczarować wszystkich wokół swoim nowym, pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *