Bez kategorii

Jak długo w kolejce do dentysty?

Powszechnie znane są historie ludzi czekających wiele lat w kolejce do lekarzy specjalistów. Nie da się ukryć, że lecząc się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia trzeba być wyposażonym w dużo cierpliwości i… zdrowia. A jak to jest z leczeniem stomatologicznym? Ile trzeba czekać w kolejce do gabinetu stomatologicznego? Czytaj dalej!

Statystyki NFZ z III kwartału 2015 r.

Wg raportów NFZ problem z dostaniem się do stomatologa od września do grudnia 2015 roku miało ok. 30 tysięcy pacjentów. Kolejki te dotyczyły zarówno gabinetów stomatologicznych, jak również poradni ortodontycznych i protetyki stomatologicznej. Ok. 17% dorosłych i 13% młodszych pacjentów zmuszonych czekać było od jednego do trzech miesięcy w kolejsce do stomatologa. Dla 1% pacjentów poradni stomatologicznych okres oczekiwania na swoją kolej przekroczył 24 miesiące. W przypadku poradni ortodontycznej i protetyki stomatologicznej tak długi okres dotyczył 4% pacjentów. W przypadku poradni chirurgii stomatologicznej prawie co czwarty pacjent oczekiwał na wizytę od jednego do dwóch miesięcy.

Nie musisz czekać w kolejkach!

Po co męczyć się w kolejkach do dentystów skoro usługi w najlepszych gabinetach stomatologicznych w Pruszkowie i Wołominie są dostępne od ręki – wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę.

Pruszków: 502 210 002

Wołomin: 502 210 001

I w  bardzo krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług oraz cennikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *