Implanty coraz bardziej nowoczesne

Eksperci szacują, że do 2020 roku światowy rynek implantów może być wart nawet 4,4 miliardów dolarów. Jest to branża, która rozwija się bardzo szybko i z każdym rokiem oferuje mnóstwo nowych, coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązań. Co wpływa na ten rozwój?


Rozwój rynku implantów


Pierwszym czynnikiem jest rosnąca ilość osób bezzębnych, kolejnym rozwój i zwiększona popularność technologii CAD/CAM (umożliwiającej produkcję spersonalizowanych wkładów, nakładów czy koron wysokiej jakości), a jeszcze kolejnym zwiększające się z roku na rok zapotrzebowanie na różnorodne usługi dentystyczne (wynikające w dużym stopniu ze wzrastającej świadomości pacjentów, którzy coraz odważniej komunikują swoje potrzeby i coraz uważniej dbają o zdrowie swojej jamy ustnej).


Nowoczesne implanty dla każdego


Statystyki pokazują, że w 2012 roku jedna czwarta osób około 65 roku życia była bezzębna. Przyczyną najczęściej są choroby przyzębia oraz nieleczona próchnica, a także niekiedy nieszczęśliwe wypadki czy urazy.


Oferowane już obecnie implanty to produkty wysokiej jakości i powstające w wyniku zaawansowanych procesów technologicznych. Jednakże obserwując tempo rozwoju branży można zauważyć, że technologie wciąż się rozwijają, a nowoczesne metody tworzenia implantów są coraz powszechniej wykorzystywane w wielu miejscach na świecie. Dentyści biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach, podczas których zdobywają wiedzę pozwalającą im na dostosowanie swoich usług do światowych trendów i zastosowanie najnowocześniejszych i najbardziej atrakcyjnych dla pacjentów rozwiązań.


Gabinety dentystyczne – Pruszków i Wołomin – zapraszamy do odwiedzin!


Także i my dbamy o najwyższy poziom oferowanych w naszych gabinetach usług stomatologicznych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji na temat zabiegów, które wykonujemy, a także do rezerwacji wizyty w jednej z naszych placówek w Pruszkowie lub Wołominie. Zapraszamy!

Szybki kontakt