Bez kategorii

Gabinet stomatologiczny zamiast botoksu

Żeby wyglądać młodziej i piękniej, wcale nie trzeba decydować się na interwencję chirurga plastycznego. Czasem wystarczy (nie)zwykła wizyta u dentysty…


Stomatologia estetyczna – na czym polega?

Wachlarz stomatologicznych sposobów na poprawę wyglądu jest szeroki. Stosuje się je w ramach stomatologii estetycznej, a wśród najpopularniejszych zabiegów stosowanych w tym obszarze znajdują się między innymi:
wybielanie zębów,
piaskowanie,
lakowanie,
korygowanie kształtu i ustawienia zębów (zabiegi ortodontyczne),
uzupełnianie braków w uzębieniu (np. przez zastosowanie licówek).

W gabinetach stomatologicznych wdrażane są również powoli najnowsze technologie skanowania i drukowania zębów 3D z wykorzystaniem systemu komputerowego CEREC (pisaliśmy już o tym w jednym z artykułów).

Jak może odmłodzić Cię dentysta?

Wizyty u dentysty są wartościowe nie tylko, jeśli chodzi o zdrowie organizmu ale również ze względów estetycznych. Przykładowo, leczenie ortodontyczne potrafi zredukować ilość zmarszczek i bruzd poprzez poprawę elastyczności mięśni twarzy i poszerzenie łuku zębowego. W ten sposób można odmłodzić twarz nawet o kilkanaście lat! Coraz więcej pacjentek decyduje się na licówki i to nie tylko przez wzgląd na poprawę wyglądu uzębienia. Licówki niczym botoks uwypuklają wargi, co daje wrażenie pełniejszych ust.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonać mogą dla Ciebie dentyści z naszych gabinetów w Pruszkowie i Wołominie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *