Bez kategorii

Gabinet stomatologiczny przyjazny dzieciom

dentysta PruszkówCzy Twoje dziecko boi się chodzić do dentysty? Czy na pomysł wizyty w gabinecie reaguje płaczem? Jest to zapewne efekt nieprzyjemnych skojarzeń z bolesnymi zabiegami, których dziecko doświadczyło na fotelu. Chcesz je zmienić? Chcesz, by Twoje dziecko wyszło z gabinetu uśmiechnięte i chętnie doń wracało? Odwiedź nasze gabinety w Pruszkowie i Wołominie. Co w nich wyjątkowego? Dowiesz się z niniejszego materiału.

Jednym z najważniejszych atutów jakie posiadamy jest staranne przygotowanie do pracy z dziećmi. Nasi dentyści potrafią nawiązać kontakt z małym pacjentem, wzbudzić jego zaufanie, zaciekawienie tłumacząc mu przy tym każdy etap leczenia. Dzięki temu dziecko wie co się dzieje i nie czuje lęku.

Poza tym posiadamy kącik dla najmłodszych, w którym mali pacjenci mogą rozluźnić się chwilką zabawy zanim zasiądą na fotel w gabinecie. Do dyspozycji mają malowanki, książeczki oraz różnego rodzaju zabawki i naklejki.

Dysponujemy kamerą wewnątrzustną, która dzieci uwielbiają – dzięki niej mogą zobaczyć na monitorze swoje ząbki w powiększeniu. Plomby, które zakładamy dzieciom mają różne kolory – mali pacjenci są nimi wręcz zachwyceni.

A po każdej wizycie, dzielny maluch liczyć może na nagrodę i zachętę do kolejnych wizyt. I uwierz – mali pacjenci chętnie do nas wracają 🙂 Przyjdź do nas ze swoim dzieckiem i zaprzyjaźnij je z dentystą. Od tego zależy stan Jego uzębienia dziś i w przyszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *