Bez kategorii

Chirurgia stomatologiczna – ostatnia deska ratunku

W ostatnim artykule wspominaliśmy o tym, że w wielu przypadkach warto, dla zdrowia i estetyki jamy ustnej wyrwać ósemki. Przeprowadzenie takiego zabiegu możliwe jest w ramach chirurgii stomatologicznej, o której chcielibyśmy opowiedzieć na łamach niniejszego artykułu.

Czy wiesz, że…

…zabiegi chirurgii stomatologicznej mogą uratować Twoje zęby? Wielu z nas utożsamia te zabiegi z czymś wręcz odwrotnym – ekstrakcją, która pozbawia zębów, jednak wiele zabiegów służy właśnie temu, by do ekstrakcji nie doprowadzić.Jeśli zatem chcesz uratować swoje zęby, zgłoś się do naszego gabinetu stomatologicznego – zrobimy co w naszej mocy!   

Dzięki chirurgii stomatologicznej..

 …możesz pomóc wrócić do zdrowia zębom objętym procesami chorobowymi ratując je tym samym przed koniecznością wyrwania. Mowa tu np. o zabiegach takich jak resekcja wierzchołków korzeni zębowych lub usunięcie torbieli.

Oprócz tego…

…w ramach chirurgii stomatologicznej możesz przeprowadzić zabiegi takie jak:
odsłonięcie zębów zatrzymanych,
przygotowanie zębów do zabiegów protetycznych,
podcinanie wędzidełek, itp.

Dokonać tych zabiegów możesz…

…w naszych gabinetach stomatologicznych w Pruszkowie i Wołominie. Czeka tam na Ciebie zespół fachowców, którzy operują najwyższej jakości sprzętem. Możesz mieć pewność, że Twoje zęby trafiają w dobre ręce. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *