Chirurgia stomatologiczna – ostatnia deska ratunku

W ostatnim artykule wspominaliśmy o tym, że w wielu przypadkach warto, dla zdrowia i estetyki jamy ustnej wyrwać ósemki. Przeprowadzenie takiego zabiegu możliwe jest w ramach chirurgii stomatologicznej, o której chcielibyśmy opowiedzieć na łamach niniejszego artykułu.


Czy wiesz, że...

...zabiegi chirurgii stomatologicznej mogą uratować Twoje zęby? Wielu z nas utożsamia te zabiegi z czymś wręcz odwrotnym – ekstrakcją, która pozbawia zębów, jednak wiele zabiegów służy właśnie temu, by do ekstrakcji nie doprowadzić.Jeśli zatem chcesz uratować swoje zęby, zgłoś się do naszego gabinetu stomatologicznego - zrobimy co w naszej mocy!   


Dzięki chirurgii stomatologicznej..

 ...możesz pomóc wrócić do zdrowia zębom objętym procesami chorobowymi ratując je tym samym przed koniecznością wyrwania. Mowa tu np. o zabiegach takich jak resekcja wierzchołków korzeni zębowych lub usunięcie torbieli.


Oprócz tego...

...w ramach chirurgii stomatologicznej możesz przeprowadzić zabiegi takie jak: odsłonięcie zębów zatrzymanych, przygotowanie zębów do zabiegów protetycznych, podcinanie wędzidełek, itp.


Dokonać tych zabiegów możesz...

...w naszych gabinetach stomatologicznych w Pruszkowie i Wołominie. Czeka tam na Ciebie zespół fachowców, którzy operują najwyższej jakości sprzętem. Możesz mieć pewność, że Twoje zęby trafiają w dobre ręce. Serdecznie zapraszamy!

Szybki kontakt