Aparaty ortodontyczne Pruszków

Wiele osób zmaga się z problemem krzywych zębów i krzywego zgryzu. Nie jest to sprawa związana wyłącznie z kwestiami estetyki i wyglądu. Podobne nieprawidłowości mogą w dużym stopniu odbić się na zdrowiu, będąc przyczyną wielu dolegliwości i chorób w obrębie jamy ustnej. By mieć proste zęby, warto skorzystać z możliwości, jakie dają aparaty ortodontyczne. Pruszków to miejsce, gdzie można bez problemu skorzystać z dorobku nowoczesnej ortodoncji i przekonać się, że proste zęby i właściwy zgryz to podstawa zdrowia zębów.


Ortodoncja Pruszków – czyli jak właściwie zadbać o zdrowie zębów

Proste zęby i prawidłowy zgryz nie tylko prezentują się lepiej podczas uśmiechu, ale także bezpośrednio przekładają się na zdrowie pacjenta:

  • prosty zgryz sprawia, że znacznie łatwiej jest właściwie dbać o czystość zębów, a co za tym idzie – zapobiegać powstawaniu próchnicy i paradontozie,

  • zastosowanie aparatów ortodontycznych pomaga w zachowaniu zdrowia zębów, przyzębia i stawów skroniowo-żuchwowych, co opóźnia starzenie i umożliwia dłuższe zachowanie pełnego uzębienia,

  • po wyprostowaniu zębów znika bądź zmniejsza się wiele wad wymowy,

  • wyprostowane zęby umożliwiają odpowiednie rozgryzanie jedzenia, co wiąże się z dobrym trawieniem.


Wiele osób obawia się leczenia ortodontycznego, myśląc że jest kosztowne, bolesne i nie zawsze skuteczne. Żaden z tych argumentów nie jest prawdziwy. Ceny aparatów ortodontycznych są bardzo zróżnicowane, jednak obecnie istnieje opcja rozłożenia kosztów leczenia na raty, w związku z tym nie jest to duże, jednorazowe obciążenie dla kieszeni i coraz więcej osób może sobie na taką inwestycję pozwolić bez większych wyrzeczeń. Ból podczas leczenia pojawia się tylko czasami i z pewnością nie jest tak wielki, by miał być jakąkolwiek przeszkodą. Jeśli zaś chodzi o skuteczność, to wystarczy tylko obejrzeć efekty leczenia u innych pacjentów – prosty, atrakcyjny uśmiech, który poprawia samopoczucie i gwarantuje znacznie lepsze zdrowie jamy ustnej.


Pruszków – aparaty ortodontyczne dla Ciebie

Skontaktuj się z naszym gabinetem ortodontycznym w Pruszkowie, jeśli chcesz odmienić oblicze swojego uśmiechu. Aparaty ortodontyczne, które oferujemy naszym pacjentom, dają niezwykłe efekty. Przekonaj się o tym sam. Zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty, podczas której dokładnie przeanalizujemy stan zębów i zgryzu oraz znajdziemy optymalne rozwiązanie lecznicze. Wspólnie osiągniemy cel, jakim jest zdrowy, piękny i prosty uśmiech! Zapraszamy!

Szybki kontakt